>

Záznam videa z webu

Záznam videa z webu

Takže dotyčný člověk sáhne po nějakém downloaderu, česky nehezky a nepřesně stahovači a nainstaluje si jej do svého počítače. Jenže pak zjistí, že onen downloader, všemi chválený jaksi nefunguje. Pokud se stane jen tohle, je klid. Ovšem v horším případě si mohl dotyčný stáhnout i vir V nejhorším i špehovací program. Ten je stavěn tak, že si pamatuje stisknuté klávesy a lehce si tak zapamatuje například heslo zadávané v bankovní aplikaci. Tuto kombinaci pak může zaslat autorovi a ten v klidu vybere všechny peníze. Ano i přesto, že se transakce musí potvrdit SMS poslanou do mobilu. Pro tak zvaného hackera tohle není žádný problém.

hackeři

Co proti takovým potížím dělat? Nic. Prostě žádný software nestahujte, a já vás naučím, jak si stáhnou videjko bez jakéhokoli rizika. K tomuto způsobu nebudete žádný cizí program, který byste si museli nainstalovat do svého PC totiž vůbec potřebovat.

Nuže, toto malé tajemství je ukryto zde pod těmito anglickými slovíčky. Vimeo private videos download. Ne, slovíčka samy neumí nic, ale protože jsou modré, znamená tom, že jde o odkaz a ten vás nasměruje jinam. A to je právě to tajemství.

znak Vimea

Když už je v odkazu zmíněno Vimeo, vezmeme si jej jako příklad. Dejme tomu, že si odsud chcete cokoli uložit na svůj pevný disk v počítači a odsud pak na mobil. Takže nejprve zkopíruje adresu onoho videa. To je takové to dlouhé podivné v adresním řádku. Pak si klepnete na web, který je v odkazu výše a posléze na obdélníček s nápisem Vimeo, který tam najdete. Vyskočí další stránka, kam zadáte zkopírovanou adresu a je hotovo. Video se uloží tam kam jste mu zadali cestu, nebo tam, kam je implicitně ukládáno. Tedy do složky stažené soubory.

Vidíte, že to nebylo nic složitého a že to zvládne skutečně každý člověk, aniž potřebuje software třetí strany, nebo jakékoli nějak zvlášť velké znalosti.