>

Facebook není jen žrout času

Facebook není jen žrout času

Facebook lidé vnímají jako velký žrout času. Je poměrně mnoho rodičů, které svým dětem zakazují, aby trávili čas na internetu. Je to do značné míry pochopitelné. Svět facebooku může být pro děti všech věkových skupin i nebezpečný a rozhodně je žádoucí, aby jeho rodiče facebookové aktivity svých dětí pod dozorem. Nicméně je to také velmi prospěšné médium, které můžete využít ke svému prospěchu. Pojďme se podívat, nač lez Facebook využít.
sociální síť fb

Užitečné komunity a aktivity

  • Hledání práce– pracovní skupiny prezentují aktuální pracovní nabídky zaměřené na určitou činnost či lokalitu, pokud jste členem skupiny, dozvíte se o pracovní nabídce obvykle dříve a jednodušeji, než by tomu bylo na internetovém pracovním portále. Je to ideální doplněk při hledání nového zaměstnání.
  • Prodeje a pronájmy nemovitostí– jiné facebookové skupiny se zaměřují na nemovitosti v určitém regionu. Platí výše uvedené. Obvykle se dostanete k informacím rychleji, než když sledujete stránky realitních kanceláří. Navíc zde najdete často nabídky bez provizí, což je mnohem výhodnější.

kurzor myši

  • Prodej a nákup věcí – prodáváte zánovní nábytek či elektroniku? Chcete někomu nabídnout oblečení a hračky po dětech? Tak neváhejte a využijte prodejních skupin, které se zaměřují na určitý typ sortimentu.
  • Akce– pokud organizujete nějakou společenskou akci, rozhodně Facebook představuje ideální způsob, jak ji propagovat, aby se o ní dozvědělo co nejvíce lidí. Můžete prostřednictvím vytvořené facebookové pozvánky pozvat své přátele a přátele svých přátel.
  • Podnikatelské aktivity – využívejte Facebook pro propagaci svých podnikatelských aktivit. Zatímco Vaše webové stránky pravděpodobně mnoho lidí nenavštíví, váš facebookový profil ano. Využívejte toho a komunikujte. Dostaňte se do povědomí druhých, dříve či později se Vám to určitě vrátí. Vkládejte odkazy na své stránky, pište si svůj profesní blog.