>

Podnikání rychle a spolehlivě

Podnikání rychle a spolehlivě

Každý, kdo chce začít podnikat, musí ze začátku čelit celé škále problémů, které sám mnohdy nedokáže vyřešit sám bez právnického vzdělání.

business-1477601_640

Nemusí to být však taková řehole, jak se ze začátku může zdát. Určitě je nejdříve lepší začít podnikat formou právnické osoby, než-li podnikat jako živnostník na své vlastní jméno. S tím se totiž pojí celá řada rizik, ať už právních či rizik podnikání, která jsou zažehnána nebo alespoň chráněna ve formě právnické osoby. Máme však celou řadu právnických osob, takže kterou si vybrat?

Malý podnikatel v malém podniku

Nejčastější a nejlepší forma je bezesporu společnost s ručením omezeným – s.r.o. – díky které můžete rychle a efektivně podnikat na jméno umělé osoby, kterou vytvoříte buďto sami a budete také jedinými společníky společnosti, nebo kterou vytvoříte s někým jiným. Hlavní výhody společnosti s ručením omezeným je, že ručíte jako společníci pouze omezeně, tedy do výše hodnoty jmění společnosti. Nikdy se tak nestane, že by dluhy společnosti zasáhly váš vlastní majetek. Poskytujete tak ochranu nejen sobě, ale třeba i vaší partnerce nebo vašemu partnerovi, kteří se o vaše podnikání nikterak starat nechtějí.

meeting-2284501_640

Vytvořit společnost s ručením omezeným je velice jednoduché a pro zkušeného advokáta je to práce zhruba na jeden den (pak se čeká na různá schválení a další dokumentaci, ale to už je práce více či méně „hotova“). Pro nezkušeného podnikatele však může být tvorba vlastní společnosti poněkud velkým oříškem. Přesně proto jsme tu pro vás my. Založíme vám společnost nebo si můžete koupit již založenou společnost, spolehlivě a bez rizika. Podívejte se na založení sro cena pro více informací. Hned totiž zjistíte, že naše bezkonkurenční služby a dobrá reputace předčí jakoukoliv jinou nabídku na trhu. Zároveň vám poskytneme celou řadu expertních služeb i poradenství, abyste si byli jisti, že s námi vykračujete do nové životní etapy zcela správně.