>

Vykročte do světa soukromého podnikání

Vykročte do světa soukromého podnikání

Další pondělní ráno, kdy se chystáte do zaměstnání. Již několik let vás vaše práce netěší, a přesto v ní stále setrváváte. Není to škoda? Určitě jste zaznamenali příznivé zprávy o tom, jak se právě daří ekonomice v naší zemi. To znamená jediné! Velké příležitosti čekají i na vás. Teď je ta správná chvíle na to, pustit se do vlastního podnikání a založit si firmu. Zajímavý nápad na podnikatelskou aktivitu už máte mnoho let, jen jste dosud neměli odvahu učinit první krok.
cedulka otevřeno.jpg
Svůj podíl na tom má i to, že se obáváte, že začátek podnikání není snadný. My vám rádi ukážeme, že začátek podnikání je velmi jednoduchý. Jak vám to ukážeme? Založíme vám vlastní firmu. Založení firmy sro je administrativně poměrně náročný úkon a je třeba se orientovat v celé řadě předpisů, vyhlášek a zákonů.
ruce před monitorem.jpg
My jsme vše připravili tak, abyste pouze vyplnili on-line formulář a zakrátko se objeví jméno vaší nové společnosti s ručením omezeným v obchodním rejstříku. Na bezplatné telefonní lince vám vše rádi vysvětlíme. Nebudete muset navštívit žádný z úřadů, nebudete muset vyplňovat nejrůznější registrace a trápit se, zda máte vše připraveno správně. S námi budete mít vše vyřízené velmi rychle a začátek vašeho podnikání bude rozhodně příjemný.

Proč společnost s ručením omezeným
Můžete se rozhodnout pro podnikání formou živnostenského oprávnění. Podnikatel, který podniká vlastním jménem však ručí za závazky celým svým majetkem. Například i rodinným domem, ve kterém bydlí spolu se svými blízkými nebo osobním automobilem, který však užívá jeho manželka. To vše, stejně jako celé vybavení domu je v ohrožení, kdyby se společnosti přestalo dařit. V případě podnikání formou společnosti s ručením omezeným však ručíte pouze majetkem firmy!

Rozhodněte se co nejdříve pro vlastní podnikatelskou dráhu. Každý den, kdy jdete do zaměstnání ztrácíte zajímavou obchodní příležitost!