>

S badmintonovými raketami Yonex bude vaše hra zábavná

S badmintonovými raketami Yonex bude vaše hra zábavná

Za socialismu byl badminton ideální příležitostí k odreagování a ke krácení volných chvil zejména na chalupách. Mnozí z nás tu trávili od pátku do neděle zasloužené pracovní volno a zbýval dostatek času i na sportovní aktivity. Chalupy jsou ovšem prostředím poměrně omezeným, co se týče sportovního vyžití, kupříkladu fotbalové hřiště není všude rekreantům k dispozici, tenisové kurty rovněž, a pro cyklistiku musíte opustit vaši zahradu a budete většinu času mimo váš objekt. Chcete-li si zasportovat přímo na své zahradě, sáhněte po badmintonových raketách Yonex a užívejte pohybových kreací, které vám tato hra umožní.

badmintonová raketa a míček

Badminton vám rozproudí energii a zlepší kondičku – pobyt na chalupě můžete střídavě měnit mezi fyzickým odpočinkem s posezením nad šálkem kávy a mezi pohybovými aktivitami, jako jsou sekání trávníku, zahradnické či zednické práce, anebo vhodným sportem a badminton je pro takové okamžiky jako stvořený. Potřebujete k tomu pouze rakety s míčkem a volné prostranství s jakýmkoli povrchem, ať už vydlážděnou plochou, anebo travnatou.

badmintonový míček

Je to sport bezpečný – při badmintonu se vám stěží podaří nebezpečně zranit, maximálně že byste si vymknuli kotník, pokud budete hrát v nevhodné obuvi. Je to sport bezpečnější, než tenis a cokoli jiného, např. cyklistika, fotbal, pozemní či lední hokej, skateboard, in-line bruslení, silové sporty atd.

Využijte nevázané konverzace s partnerem – badminton je vhodnou příležitostí k seznamování a k navazování hovoru s partnery, ať už při příležitosti vzájemného seznámení, anebo kdykoli v rámci navázaného vztahu. Při hře si můžete vyprávět své životní příběhy, zkušenosti a postřehy a vzhledem k tomu, že se při pohybu skvěle uvolní do krve hormony štěstí (endorfiny), bude vaše konverzace probíhat v pozitivním přátelském a třeba i humorném duchu.