>

Huawei P30 Lite se osvědčil

Huawei P30 Lite se osvědčil

Mobilní zařízení jsou velmi používaná, a proto si je pečlivě vybíráme abychom s nimi byli spokojení. Jeho odolnost proti poškození nám zvýší ochranný kryt.

Huawei P30 Lite se osvědčil

Má plusy i mínusy

Huawei není na trhu s elektronikou a konkrétně s mobily žádným nováčkem, přičemž za tuto dobu si stihl vybudovat dobré jméno. Potvrzuje to i v dnešní době, protože jeho modely nijak nezaostávají oproti konkurenci. Zároveň nás jistě potěší i férová cena, protože u toho výrobce si, můžeme být jisti, že za ni skutečně dostaneme slušný výkon i software. Vzhledově se mobil velmi povedl, kdy nechybí ani typické moderní prvky jako jsou sloty pro dvě SIM karty.

displej ve tmě

Když se podíváme na výkon, tak zde nutno říct, že výkonu tohoto zařízení dosahují i levnější mobily, takže pokud třeba hrajete náročné hry, tak se rozmyslete, jestli je to vhodná volba. Na druhou stranu zase musíme pochválit fotoaparát, protože ten se povedl a poradí si i s podmínkami, které nejsou zrovna ideální. Dnes je doba sociálních sítí, a proto má mnoho lidí jako podmínku práce dobrý fotoaparát. Když vše promyslíte, tak můžete dojít k závěru, že pro Vás bude dobrou volbou.

Ochranu nepodceňujte

Již při nákupu mobilního telefonu bychom měli přemýšlet nad jeho dostatečnou ochranou. Jistě totiž chceme, aby nám vydržel a stále fungoval jako nový. Dobrá péče se tedy rozhodně vždy hodí. Na internetu můžeme chytit spoustu vírů, a to u mobilů zejména na Android, takže bychom měli mít stále aktivní antivir. Kromě softwaru musíme střežit i hardware, který je vzhledem k malé velkosti součástek dost náchylný.

chytrý mobiů

Raději pořiďte kryt Huawei P30 Lite, který je z pevného ale zároveň dostatečně pružného materiálu, takž může zabránit mechanickému poškození zařízení. V současné době je v nabídce okolo 90 produktů, takže jistě se Vám nějaký zalíbí. Otevírací kryt bývá těžší, ale zase nám chrání i přední stranu mobilu. Jestliže si chcete ponechat originální vzhled telefonu, tak zvolte průhledný kryt. Rovnou můžete vzít i tvrzené sklo pro ochranu displeje.