>

Pocity vytváří z rodinného zázemí domov

Pocity vytváří z rodinného zázemí domov

Vlastníme své zázemí, klid, domov. To, jenž se nedá popsat pouhými slovy. Z tohoto důvodu je důležité naslouchat svým pocitům, podobně tak jako intuici. Jsou velmi zásadní a ukazují nám dost podstatně, jakým směrem se máme vydávat. Kde a s kým je dobře, co je naše bezpečí. A naopak i co je pro nás výstraha či nepříjemnost. Ti z nás, jež vlastní baráček, ho jistě rádi zvelebují a budují. Je to radost a nezbytnost zároveň. Předělávat, pozměňovat, opravovat je důvěrně známe. V bytech nelze realizovat úplně cokoliv je v našich představách. Jedno z největších úskalí je se rychle dostat ven, na zahradu, do přírody a nemít okolo sebe příliš očí v podobě sousedů na všech stranách.

mobilheim

Roky zde strávené nás dostanou do stavu, kdy dumáme nad vším možným i nemožným. Moc dobře víme, že ne jeden víkend „mimo“ udělá radost celé rodině. Zděná rekreační chata je náročnější finančně i na údržbu. Trvá déle si vše upravit, mnohdy nelze využívat hned. Často se nachází na nepřístupných místech autem, v poměrně vleklých vzdálenostech od místa našeho bydliště. Také bez sociálního zázemí, elektřiny, s nulovým mobilním signálem. Super možnost, jak si moci dovolit chalupu a nevydat se ze veškerých financí, je drobný pozemek a mobilheim. Oproti minulým rokům již známější a využívanější na odpočinek.

mobilní dům

Nejsem bezpochyby jediná, koho tato eventualita napadla. Pak už jen chybí málo k otestování na vlastní kůži, prohlédnutí mnoha druhů mobilních domků. Inspirovat se osobně nebo přes internet. Rozhodně to stojí za to. Sama jsem byla skeptická. Měla stereotypní názor, že to celé není vzhledné, prostory působí vždy stísněně, a s rodinným zázemím nemají nic společného. Jednoduše, že trávit v těchto prostorách čas nemůže být fajn. Až prohlídka typů domků a vyhledávaného miláčka u této společnosti Atlasu Oakwood lavarohouse.cz předčí očekávání. I jen takto virtuálně. Prostornost, praktičnost, útulné provedení veškerých místností je okouzlující až dechberoucí. Zde jsou pocity výhradně pozitivní a srdečné, že vůbec není složité se vžít do situace bydlet v něm celoročně.