>

Zpoždění letu

Zpoždění letu

Nesnášíte, když se vám opozdí letadlo a musíte na něj čekat hodiny a sedět a nevědět, kdy tedy odletíte? Pokud je to z důvodu nějakých přírodních pohrom nebo třeba zhoršenému počasí, tak se to dá pochopit, protože to není bezpečné, když je venku bouřka nebo nějaký silný vítr. Ale pokud za zpoždění může letecká společnost, tak to by vás mohlo opravdu naštvat a to my moc dobře chápeme.
Máte nárok na kompenzaci, když bude na vině vaše cestovní společnost, takže určitě si vždy sežeňte všechny důkazy o zpoždění, vyfoťte si tabuli a potom to budete moci řešit, jsou zde jasně daná pravidla. S námi bude vykompenzováno zpoždění letu.

křídlo letadla

Určitě budete rádi, když dostanete finanční odškodnění za vaše utrpení. Navíc se třeba může i stát, že byste nestihli navazující letadlo, to je také velmi důležité. Určitě si nás zavolejte na pomoc a uvidíte, že díky nám své peníze dostanete. Stačí, když nám doložíte všechny vaše důkazy a co nejvíce materiálů a uvidíte, jak to všechno půjde skvěle.

Délka zpoždění

Na kompenzaci máte nárok pouze v případě, pokud by byla délka delší než tři hodiny a měří se to po příletu do cílové destinace, takže určitě tohle je dobré vědět. Pokud budete mít méně jak tři hodiny, tak vám nikdo nedá ani korunu.

boeing 747

Co se nepovažuje za vinu společnosti?

  • Nepříznivé vlivy počasí – za to nikdo nemůže, tak to není ničí vina
  • Katastrofy přírodního charakteru
  • Stávka třetí strany
  • Omezení provozu
  • Bezpečnostní situace

Může se stát, že společnost, se kňour jste cestovali, nebude komunikovat a nebude na vaše dotazy, emaily, telefony nijak reagovat. Proto je dobré, abyste je donutili komunikovat, zvolit si za sebe zástupce – nás a my to za vás mile rádi v klidu a dle pravidel vyřešíme. S námi komunikovat musí. Určitě nám dejte vědět, my vám pomůžeme. Nenecháme vás v tom samotné.