>

Vědci moc dobře vědí, jak efektivně shodit kila!

Vědci moc dobře vědí, jak efektivně shodit kila!


Na hubnutí se musí jít pomalu, ale jistě, zkrátka promyšleně. Mnohem lepší, než se bezhlavě vrhat do každé diety, na kterou narazíte na internetu anebo v časopise, je vsadit na cestu, která je ověřená, a kterou prošlapali lidé před vámi.
Bílkovinná dieta je sázkou na jistotu, která vás nezklame. Třeba jen proto, že nezklamala tisíce jiných lidí, stačí si přečíst recenze na internetu.
zelené smoothie, jablko, okurek

Nejtěžší bývá první krok

Pokud jde o hubnutí, tak nejtěžší bývá se rozhodnout, že se do takové akce pustíte. Není divu, každý moc dobře ví, že proces hubnutí je především o odříkání toho, co máme všichni rádi – jídla. A obejít se bez jídla, to je těžké.
Jenže nepromyšlené hladovění k ničemu nevede, ba co víc, takovým způsobem toho můžete více pokazit, než vylepšit.
Takže když se budete vědět, že bílkovinová dieta žádné odříkání nevyžaduje, ba naopak, že se u ní najíte do sytosti, jistě vám vše půjde lépe a pustíte se do ní s radostí!
sladkosti, dezerty, dortíky

Není to reklama, je to věda

Základem všeho je propracovaný vědecký postup. Toto hubnutí staví na prokázaných faktech a na fungování lidského těla – a právě proto vám pomůže.
Když budete konzumovat speciální jídla bohatá na bílkoviny, rozběhne se ve vašem těle ketóza. Při tomto fyziologickém ději dojde ke spalování tuků, ze kterých si tělo bude vyrábět energii, aniž by redukovalo svalovou hmotu.
Vždyť právě bílkoviny jsou základním stavebním kamenem svalů. A svaly jsou nezbytné k tomu, abyste dokázali účinně spalovat přijaté kalorie. Jakmile přejdete z redukčního jídelníčku zpět na ten normální, tak se bez nich neobejdete.
A ani nemusíte – proteinová dieta se postará o to, aby vaše svaly nebyly při hubnutí v ohrožení, takže na jo-jo efekt můžete zapomenout. To jediné, čeho se zaručeně zbavíte, budou nežádoucí tukové polštáře. A to není žádná reklama nebo falešný slib, to je jistota.