>

Teleskopická tyč

Teleskopická tyč

Koupáte se často v letních měsících bazénu na vaší velké zahradě? Víte jistě ze zkušeností, že to není až tak snadné, jak se může na první pohled někomu třeba zdát. Bazén s sebou nese povinnosti, které je nutno dodržovat, jako je čištění, filtrace, chlorové tablety, je potřeba koupit síťku na nečistoty a pak jsou tu ještě takové věci, které vám usnadní práci, když máte velký bazén, který je hluboko v zemi a má hodně metrů na šířku a na délku. Při čištění bazénovým vysavačem nemusíte dosáhnout všude.
delfíni pod vodou
Do vody se vám jistě chodit nechce, protože jste oblečení a navíc, když vejdete do vody, tak zvíříte všechny nečistoty, které budou potom plovat ve vodě a vy je ani nevysajete, protože vysavač se používá spíše na dno a na nečistoty, jako je hlína, kamínky, zelená řasa na zdech bazénu a tak díle. Nemusíte ale teleskopickou tyč použít jenom na vysavač, ale i na hladinovou síťku, abyste dosáhli na listí co je na hladině uprostřed bazénu.
déšť na hladině

Dobré vlastnosti

Tohle má všechny vlastnosti, které se budou hodit při manipulaci s tyčí. Je z protiskluzového materiálu, aby vám v rukách neklouzala. Je vyrobena z kvalitních PVC materiálů a podobně. Také na konci tyče jsou upevněné koncovky, na které se snadno připne kartáč, vysavač a podobně. Vyberte si podle velikosti, robustnosti, cenové dostupnosti, podle vzhledu, podle délky, podle vlastností. Je zde několik faktorů, na které je dobré brát ohled. Můžete si dokoupit i příslušenství, třeba držák, abyste vždy měli tyč kam dát a měla své místo, kde jindy najdete. Vše je skladem. Rychlé dodání do dvaceti čtyř hodin od schválení garantováno. Máme i zákaznickou linku, tak se stačí ujistit ve všem, v čem potřebujete pomoci. Už se nebudete muset namáčet při čištění bazénu. Už se nebudete nervovat, že někam nedosáhnete. Možná je to pro někoho maličkost, ale detaily dělají život komfortnější a tuleje právě jedna z věcí, které výrazně zlepší vaši práci, která bude efektivnější a rychlejší.