>

Kam vyrazit s dětmi v Praze?

Kam vyrazit s dětmi v Praze?

Praha často končí na úplném konci seznamu míst navštívení a to je velká škoda. V našem hlavním městě totiž najdete spoustu zajímavých a naučných míst pro malé i velké. Stačí se jenom rozpomenout na zoologickou zahradu, která je doslova evergreenem a je to bezesporu jedna z nejkrásnějších v Evropě. Pokud vaše děti milují rychlou jízdu, ideální variantou pro ně bude bobová dráha a v našem článku nezapomeneme ani na nadšence pro železnice.

zoo

  • Zoo Praha

Žirafy, sloni nebo tygři…v pražské zoologické zahradě budete mít o zábavu postaráno. Věděli jste, že ta pražská patří mezi 5 největších zahrad na světě? Zahradu najdete v pražské Troji, kam se nejsnáze dostane trajektem. Pražská zoologická zahrada má něco kolem 58 hektarů a nabízí hned 12 pavilonů, které jsou nepřetržitě otevřeny. Cena je maličko vyšší, ale rozhodně za utracení necelé tisícovky za rodinnou vstupenku, nebudete litovat.

  • Rychlá jízda na Proseku

Holdujete adrenalinu? A vaše děti také? Tak jízda na prosecké bobové dráze bude pro vás to pravé. Dokonce děti za jízdu neplatí. Součástí areálu je pak rozlehlý lanový park nebo třeba trampolína. A pokud dostanete hlad, můžete se najíst přímo v areálu.

  • Muzeum hromadné dopravy

Proč se nepodívat, jak se jezdilo po Praze v letech minulých? Navštivte muzeum městské hromadné dopravy v Praze-Střešovicích. Najdete zde přes čtyři desítky udržovaných vozů, které nadchnou nejenom vás, ale i vaše děti.

park

  • Areál Duhový park

Jedná se o zábavná park, který je asi 20 minut jízdy autem od Prahy. Najdete zde desítky nejrůznějších atrakcí, prolézaček a také jednu z největších trampolín v České Republice. Nechybí ani autodráha nebo šlapadla. Většina atrakcí je navíc krytý proti dešti, tudíž můžete do parku za jakéhokoliv počasí. Kontaktujte nás v případě jakýchkoliv dotazů nebo se podívejte přímo na naše internetové stránky.