>

Co dokáže Yoast SEO?

Co dokáže Yoast SEO?

Joost De Valk vytvořil něco úžasného pro všechny majitele, provozovatele a specialisty v oblasti online marketingu. Jedná se o plugin Yoast, jednu z nejkomplexnějších a nejrozšířenějších aplikací pro práci ve WordPressu. To ovšem neznamená, že zvládne všechno sám. Pokud z něj chcete dostat maximum a dosáhnout nejlepších výsledků, musíte znát jeho funkce a umět je nastavit.laptop network propojení.jpg

Yoast SEO pro WordPress dokonale zajistí SEOlight.cz. Získáte od nich kvalitní práci, díky které ušetříte čas i peníze a zároveň dosáhnete ideálních výsledků. Svěřit se do rukou specialistů je nejlepší možnost pro všechny, kdo sami nejsou v této oblasti naprostými profíky. Nyní se podívejme na jednotlivé funkce, které tento plugin zdarma nabízí a které můžete ovládat ve Features.

Obecná SEO analýza

Tohle je nejspíš první, s čím začnete a co vás bude skutečně zajímat. Díky této funkci se rychle a snadno dozvíte, kde na webu by měla být umístěna klíčová slova a jaká je hustota jejich použití. To znamená, že se dozvíte, zda jich využíváte příliš nebo málo a zda jsou na správných místech, kde je potřebujete. Zjistíte tak velice snadno největší chyby, které v tomto ohledu děláte.

Analýza čitelnosti

Běžně se zobrazuje při úpravě článku nebo celé stránky. Stará se o kontrolu délky vět a celých příspěvků. Pokud tuto vlastnost nepotřebujete nebo vás dokonce rozptyluje, můžete ji deaktivovat.

Cornerstone content

Jednoduše řečeno se jedná o možnost označit určitý obsah jako klíčový. Máte-li na webu relevantní informace, aktuality, soutěže apod., můžete je tímto způsobem zvýraznit.kódování programování plugin.jpg

XML sitemap

Tato položka je velice důležitá a nikdy byste ji neměli zapomenout zapnout. Jde o generování datových dokumentů ve formátu XML. Vyhledávače se díky tomu budou moci jednoduše na webu vyznat, rozpoznat jeho strukturu i téma, kterých se zabýváte. Yoast ale pochopitelně nabízí i další funkce jako např. Ryte integration. Ten kontroluje, jestli je web správně indexovaný ve vyhledávačích.