>

Pořiďte si víc, než jen monitoring vozidel

Pořiďte si víc, než jen monitoring vozidel

Mít pod dohledem množství vozidel ať už osobních, nákladních, stavebních či dalších včetně pracovníků, tak to stojí mnoho času, peněz i energie. Ne všechno jde totiž obejít v jednu chvíli a zatím co máte pod kontrolou jedno, tak další vám uniká. A vše stojí spoustu financí.

kontakt

Jak tedy mít vše pod kontrolou?
Namísto najmutí dalších pracovních sil, které se postarají o dohled, ale o to víc zatíží váš finanční rozpočet, jak je mnohem efektivnější monitoring vozidel. Zařízení, díky kterému můžete pomocí internetu kontrolovat veškerá vozidla a stroje a ušetřit tak spoustu času i peněz https://www.rmc-system.com/rmc-kontakty-2/.

Kromě monitoringu samotných vozidel systém umožňuje mít pod kontrolou také samotnou posádku a vy tak budete vědět co se na konkrétním místě konání práce děje.

Můžete tak odsledovat nejen to, kde se vaše vozidla právě nacházejí, ale také třeba spotřebu pohonných hmot, neoprávněné využití vozidla či stroje, produktivitu pracovní činnosti a také hlídat vaše vozidla v čase, kdy na nich nikdo nepracuje, a můžou se tak stát objektem kriminality.

Nastavení podle individuálních potřeb

Aby vám zařízení co nejlépe sloužilo, tak lze vše nastavit podle vašich individuálních potřeb. Žádná funkce tak nevyjde nazmar a vy budete mít zařízení nastavené tak, aby plnilo efektivně účel používání.
Můžete si tak zajistit denní či měsíční přehledy a to vše snadno a rychle spojit s účetnictvím. Díky tomu ušetříte další čas a peníze, které byste jinak trávili nad složitým zpracováním veškerých údajů.

kontakty

Celý systém funguje na dálku, takže vy můžete zůstat v pohodlí vaší kanceláře a klidně se věnovat dalším pracovním činnostem.
Pod kontrolou můžete tímto způsobem mít jak osobní tak i nákladní vozidla, stavební a zemědělské stroje, komunální techniku a dokonce také lokomotivy. Můžete tak váš vozový park bez problémů řídit na dálku a nic vám neunikne.
Zvýšíte tak efektivitu práce, ušetříte spoustu času a financí a ještě ušetříte na pohonných hmotách a zefektivníte také celkovou administrativní činnost. Tomu se říká dokonalý pomocník.