>

Nebankovní hypotéky nikoho do podpisu nenutí

Nebankovní hypotéky nikoho do podpisu nenutí

Když se řekne nebankovní hypotéka, tak stále ještě mnoho lidí znejistí, ale není důvod. V minulosti byly špatně vnímány, protože lidé znali jenom banky a věřili jenom bankám. Chodili si tam pro peníze a byli rádi, že mohou na pobočce něco vyřídit. V poslední době jsme však velkými kroky postoupili kupředu a dnešní doba je o trochu jiná než tomu bývalo v minulosti. Za, v uvozovkách posledních pár let, se všechno zmodernizovalo a my si zvykáme na to, že máme v počítači, tabletu, notebooku nebo dokonce i mobilu připojení přímo na náš bankovní účet, ze kterého můžeme veškeré údaje ovládat. Vidíme příjmy i výdaje, veškeré platby, můžeme si cokoliv změnit, aniž bychom museli chodit na pobočku. Začali jsme banky a jejich možnosti vnímat trochu jinak.

kalkulačka, peníze, lupa

A na to navazuje další bod. Je totiž moc dobře, že právě banky začaly mít v minulosti konkurenci a to v podobě soukromých společností. Trh je tak daleko rozšířenější a možnosti jsou větší a to lidé ocení. Každý si díky tomu může vybrat to, co preferuje.

Právě proto existuje i nebankovní hypotéka bez registru.

V dnešní době se nebankovních hypoték nemusíte vůbec obávat. Garantují nízkou úrokovou sazbu. Ručíte nemovitostí, takže z ní získáte určitá procenta jako úvěr. Vypočítají se splátky, podle toho, kolik můžete splácet a samozřejmě i podle toho, jak dlouho chcete splácet.

pracovní stůl

Jistě vás nepřekvapí, že se všechno dá vyřídit právě po internetu, aniž byste museli docházet na milion schůzek. Dokonce i odhad bude proveden odhadcem na základě údajů a vašich fotografií. Provedou vám předběžný návrh, který není zavazující a až posléze se můžete rozhodnout, zdali úvěr schválíte. Samozřejmostí je možnost refinancovat ho po nějaké době v bance nebo u jiné společnosti, takže věřte, že se vám stále snaží poskytnout co možná nejlepší podmínky. Právě díky konkurenceschopnosti tyto společnosti existují a mohou nám pomáhat se získáním úvěrů a financí, které nutně potřebujeme. Často i za předpokladu, že máme již negativní zkušenost v podobně zápisu v registru dlužníků, dluhy nebo hrozící exekuce.