>

Na lyže do Čenkovic

Na lyže do Čenkovic

Zimní sporty jsou velmi oblíbené, tak kdo má možnost, tak si ve volném čase užívá krásu našich zasněžených hor. A pokud je sněhu méně, tak sjezdovky jsou většinou zasněžené.

Je samozřejmé, že když si chcete užít svou zimní nebo i letní dovolenou, budete si chtít zajistit kvalitní ubytování, které vám nabídne kromě dokonalého pohodlí i možností být v blízkosti sjezdovky, navíc s výhledem do nádherné horské přírody.

Naše společnost HP apartmány Buková hora vám nabízí ubytování v apartmánech s kompletně vybavenou kuchyní a vlastním sociálním zařízením. Každý apartmán s vyhlídkou do nádherné přírody má vlastní terasu. Apartmány nabízíme 3+kk, kde jsou 2 ložnice se 7 lůžkami + 1 přistýlka, pak nabízíme podkrovní klimatizované apartmány s balkónem 2+kk, kde jsou 4 lůžka a je tu též možnost přistýlky. Všechny apartmány jsou vybaveny lůžkovinami s ručníky. Zdarma ifi připojení + televize a parkovací místa. Místnost pro kola a lyže je společná.

ubytování chata U Kelišky, Čenkovice

HP apartmány Buková hora mají skvělou polohu, protože Skibukovka vám nabízí 5 perfektně udržovaných sjezdových tratí, z nedalekého moderního ski areálu Červená voda na Bukovou horu a do ski areálu známých Čenkovic. A co je důležité – na všech těchto tratích postačí jeden ski pas.

O malebných Čenkovicích v Orlických horách jste možná slyšeli, možná jste jejich pravidelnými návštěvníky.

Penzion Skála, Čenkovice

Přímo ubytování v Čenkovicích nabízí mnoho dobře vybavených penzionů a chat, jak pro lyžaře, tak pro rodiny. Orlické hory jsou krásné, jsou pokryté místy dost hlubokými, převážně smrkovými lesy. Je zde mnoho krásných luk a údolí. Strmé srázy, které v zimě nabízejí ideální podmínky jak pro lyžaře. Jsou zde samozřejmě i běžecké tratě. Letní turistika je ideální zvlášť pro celé rodiny s dětmi. Kouzelná krajina, která vás uchvátí.

V Čenkovicích se většinou koncem zimy pořádá „Čenkovický tradiční karneval“ s pohádkovými postavičkami. Další nedaleká, dobře vybavená lyžařská střediska, jsou například Říčky v Orlických horách nebo Deštné v Orlických horách.