>

Bez jejich pomoci se v létě neobejdete

Bez jejich pomoci se v létě neobejdete

Samozřejmě pouze v případě, že máte na zahradě bazén, který slouží k vodním radovánkám vám a vašim dětem. Dříve se bazény objevovaly jen na zahradách luxusních vil. Dnes už si je může pořídit téměř každý, kdo obývá rodinný domek se zahradou, nebo vlastní chatu či chalupu s vhodným kouskem rovného pozemku. Aby se vám voda v nádrži dostatečně rychle prohřála, umístěte bazén na takové místo, kde nebude stíněný domem, nebo stromy. Umístění bazénu poblíž stromů je zároveň nešťastné z toho důvodu, že bude docházet ke znečištění vlivem spadaného listí a větviček. Slunné, nekryté místo je pro bazén ideální. Avšak je třeba dbát zvýšené péče o kvalitu vody.water
V letním období vlivem slunečního svitu dochází k velmi rychlému rozmnožení vodních řas a ostatních nebezpečných mikroorganizmů. Časté koupání v závadné vodě může vést až k výskytu kožních problémů, které vyžadují delší a nepříjemné léčení. Pravidelná kontrola kvality vody pomocí https://www.chlorito.cz/tester-bazenove-vodyje nezbytnou součástí údržby vašeho bazénu. S jejich pomocí můžete rychle reagovat na jakýkoliv problém a v případě potřeby upravit dávkování bazénové chemie. Kontrola postačí jednou za dva týdny, avšak jestli je váš bazén opravdu velmi vytížený, provádějte kontrolu častěji, například každý týden. Testery jsou k dostání ve velmi ekonomickém balení. Zakoupíte si základní sadu a poté si dokoupíte už jen náhradní náplň.
V péči o kvalitu vody vám mohou pomoci i nejrůznější doplňky a příslušenství. Velmi oceníte síťky pro vytažení nečistot z hladiny bazénu, nebo bazénové vysavače, pro úklid dna nádrže. Vítaným pomocníkem jsou i nejrůznější plachty. Pokud budete nádrž zakrývat v době, kdy bazén není využívaný, podaří se vám rapidně snížit výskyt nečistot.
V našem širokém sortimentu naleznete vše potřebné pro bezpečné koupání v čisté vodě.pool7