>

Akce olivového oleje

Akce olivového oleje

Na internetovém obchodu Olivum je akce olivového oleje Olivum. Jedná se o sklizeň z roku 2020 a slevy dosahují výše až 40%. Je na výběr z mnoha produktů a to olivového oleje, který je zcela BIO či oleje v luxusním dárkovém balení. U internetového obchodu Olivum si můžeme být jisti prémiovou kvalitou olivového oleje z rodinných farem. Obchod se dále pyšní faktem, že jejich olej pochází z říjnové sklizně, má nízkou aciditu a garantovaný původ. Oleje také získaly ocenění v mezinárodních soutěžích. V akci je celkově třináct produktů přičemž dva z toho jsou čokoládové pochoutky s lanýži. V akci je čokoláda jak bílá, tak tmavá a nachází se v 90g balení. Tato čokoláda je krémová a je vhodná na jakoukoliv příležitost.

olivový olej

Zbývajících jedenáct produktů je tvořeno olivových olejem. Pokud si hned nejste jistí koupí velkého balení, uvítáte i několik testovacích vzorců. Jedná se o vzorek italského oleje Peranzana od Marina Colonna, dále jemného oleje od Chiavalon Romano, prémiového olivového oleje od Chiavalon Ex Albis a v neposlední řadě zde také v akci nalezneme testovací vzorky limitované edice řeckého oleje The Governor. Vzorky mají velikost od 25 do 100 ml. Klasicky velké balení olivového oleje je ve verzi buď 250 nebo 500 ml. V praktické skleněné nádobě olej vydrží v pořádku až do doby expirace.

salát s olejem

Každý olej je něčím odlišný a zkušený milovník tohoto produktu zajisté ocení kvalitu jednotlivých balení. Olej má využití od ochucování salátů, tedy studené kuchyně, až po úpravu vařených či grilovaných ryb nebo měkkýšů. V jednotlivých olejích je možno cítit různé vůně, což je dáno zejména jejich původem, tedy farmou, kde jsou vypěstovány a případně zpracovány. Díky těmto rozmanitým vůním může člověk při jejich použití v jídle, a to jak studeném, tak teplém, dosáhnout neobyčejného gastronomického zážitku, který je velmi nevšední.